Wiesława Walentynowicz

 

W ramach idei szkoły promującej zdrowie w roku szkolnym 2016/2017 zrealizowano wiele akcji w celu kształcenia zachowań prozdrowotnych i prospołecznych.

 • Konkurs plastyczny pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”
  Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kętrzynie oraz Starostwo Powiatowe w Kętrzynie. Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ograniczanie liczby osób zakażonych wirusem HIV, kształtowanie zachowań sprzyjających uniknięciu zakażenia HIV i STD oraz kształtowanie postaw akceptacji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS. Nasza uczennica Marta Sobkiewicz zajęła I miejsce.
 • Konkurs Wiedzy o hiv/AIDS
  Wyniki konkursu:

I miejsce – Sylwia Musikiewicz IIA

II miejsce - Adrian Janowski IM

III miejsce - Wojciech Kietliński ITPS.

 • Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Przedmedycznejzorganizowane przez PCK. Nasza drużyna w składzie: Sylwia Chudek, Katarzyna Kostyk, Roksana Tałałaj, Jadwiga Krogul, Paweł Sokół, Michał Sokół zajęła II miejsce.
 • Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK ,
  w etapie szkolnym wzięło udział 79 uczniów.
  Wyniki:
  I miejsce – Sylwia Chudek IITLE
  II miejsce – Katarzyna Kostyk, Roksana Tałałaj IITLE
  III miejsce – Jadwiga Krogul IITLE
 • Etap powiatowy – I miejsce Sylwia Chudek, która reprezentowała nasza szkołę w etapie wojewódzkim.

W naszej szkole odbyło się jeszcze wiele podobnych inicjatyw.
Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i współpracę 

Design by: www.diablodesign.eu